Search form

Јован 14:30

30Нема веќе многу да зборувам со вас, оти иде кнезот од овој свет, и тој во Мене нема ништо.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index