Search form

Јован 14:31

31Но, за да разбере светот дека Го љубам Отца и како што Ми заповеда Отецот, така и правам. Станете да си одиме одовде!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index