Search form

Јован 14:5

5Тома Му рече: – Господи, не знаеме каде одиш; и како можеме патот да го знаеме?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index