Search form

Јован 14:6

6Исус му рече: – Јас сум патот, вистината и животот; никој не доаѓа при Отецот, освен преку Мене.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index