Search form

Јован 14:7

7Ако бевте Ме познавале, ќе Го познававте и Мојот Отец. И отсега Го познавате, и сте Го виделе.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index