Search form

Јован 14:9

9Му рече Исус: – Толку време сум со вас, и не си Ме познал ли, Филипе? Кој Ме видел Мене, Го видел Отецот, и како ти велиш: покажи ни Го Отецот?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index