Search form

Јован 15:1

ГЛАВА 15

(Зачало 50)

1Јас сум вистинската лоза и Мојот Отец е лозарот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index