Search form

Јован 15:11

11Ова ви го реков, за да остане радоста Моја во вас, и радоста ваша да биде полна.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index