Search form

Јован 15:12

12Оваа е Мојата заповед: да се љубите еден со друг, како што ве возљубив и Јас.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index