Search form

Јован 15:13

13Од оваа љубов никој нема поголема: да ја положи душата своја за своите пријатели.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index