Search form

Јован 15:14

14Вие сте Мои пријатели, ако го вршите она, што ви заповедувам Јас.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index