Search form

Јован 15:17

(Зачало 52)

17Оваа заповед ви ја давам: да се љубите еден со друг.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index