Search form

Јован 15:18

18Ако светот ве мрази, знајте, дека Мене светот уште пред вас Ме замрази.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index