Search form

Јован 15:2

2Секоја прачка во Мене, која не дава плод, Он ќе ја исече; и секоја, која дава плод, ќе ја очисти, за да принесе повеќе плод.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index