Search form

Јован 15:21

21Ама сето ова ќе ви го направат заради Моето име, оти не Го знаат Оној, Којшто Ме испрати.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index