Search form

Јован 15:25

25Ама нека се исполни словото, напишано во нивниот Закон, дека Ме замразија за ништо.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index