Search form

Јован 15:5

5Јас сум лозата, а вие прачките; и кој е во Мене и Јас во него, тој ќе даде многу плод; оти без Мене не можете да направите ништо.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index