Search form

Јован 15:7

7Ако останете во Мене, и зборовите Мои во вас, тогаш што и да посакате, барајте, и ќе ви биде.

Крај на понеделникот и на светителот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index