Search form

Јован 15:9

(Зачало 51)

9Како што Ме возљуби Отецот, и Јас ве возљубив вас; бидете во Мојата љубов.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index