Search form

Јован 16:10

10за правда, оти Јас си одам при Својот Отец, и веќе нема да Ме видите;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index