Search form

Јован 16:14

14Он Мене ќе Ме прослави, зашто од Моето ќе земе и ќе ви јави.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index