Search form

Јован 16:16

16Уште малку, и нема да Ме гледате; и, по малку, пак ќе Ме видите, зашто си одам при Отецот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index