Search form

Јован 16:24

24Досега ништо не сте барале во Мое име; барајте и ќе добиете, за да биде радоста ваша полна.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index