Search form

Јован 16:26

26Во тој ден ќе побарате во Мое име, и не ви велам дека ќе Го помолам Отецот за вас;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index