Search form

Јован 16:27

27оти, Самиот Отец ве милува, зашто вие Ме засакавте и поверувавте дека Јас сум излегол од Бога.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index