Search form

Јован 16:28

28Излегов од Отецот и дојдов во светот; сега повторно го оставам светот и одам при Отецот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index