Search form

Јован 16:29

29Му рекоа учениците Негови: – Еве, сега откриено зборуваш и никаква парабола не кажуваш.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index