Search form

Јован 16:30

30Сега узнавме дека знаеш сѐ, и нема потреба некој да Те праша. Заради тоа веруваме дека од Бога си излегол.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index