Search form

Јован 16:32

32Ете, иде часот, и настапува веќе, за да се разбегате секој при своите, и Мене Сам да Ме оставите; ама Јас не сум Сам, бидејќи Отецот е со Мене.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index