Search form

Јован 16:33

33Ова ви го реков, за да имате мир во Мене.

Крај на четвртокот

Во светот ќе имате маки; но не бојте се, зашто Јас го победив светот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index