Search form

Јован 16:5

5А сега одам кај Оној, Којшто Ме испрати, и никој од вас не Ме праша: каде одиш?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index