Search form

Јован 16:8

8И Он, кога ќе дојде, ќе го изобличи светот за грев, и за правда, и за суд;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index