Search form

Јован 17:13

13А сега идам при Тебе, и ова му го кажувам на светот, за да ја имаат во себе Мојата радост полна.

Крај на неделата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index