Search form

Јован 17:14

14Јас им го предадов Твоето слово, и светот ги замрази, зашто тие не се од светот, како што и Јас не сум од светот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index