Search form

Јован 17:18

(Зачало 57)

18Како Ти Мене што Ме испрати во светот, и Јас ги пратив во светот;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index