Search form

Јован 17:2

2како што си Му дал власт над секое тело, та преку сѐ што си Му дал, да им даде живот вечен.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index