Search form

Јован 17:20

20Ама не се молам само за нив, туку и за оние, кои според нивните зборови ќе поверуваат во Мене,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index