Search form

Јован 17:22

22И славата што си Ми ја дал, ним им ја дадов, за да бидат едно, како што сме Ние.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index