Search form

Јован 17:26

26и им го јавив името Твое, и ќе кажам, та љубовта, со која Ме возљуби Ти, да биде во нив, и Јас во нив.

Крај на петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index