Search form

Јован 17:4

4Јас Те прославив на земјата; го извршив делото, кое си Ми го дал да го извршам.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index