Search form

Јован 18:11

11Но Исус му рече на Петра: – Стави го ножот во ножницата! Зар да не ја испијам чашата, којашто ми ја даде Отецот?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index