Search form

Јован 18:12

12Тогаш четата и војводата, и слугите јудејски, Го фатија Исуса и Го врзаа,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index