Search form

Јован 18:14

14А Кајафа беше оној што ги посоветува Јудејците дека поарно е да умре еден човек за народот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index