Search form

Јован 18:17

17Тогаш слугинката вратарка му рече на Петра: – Да не си и ти од учениците на Овој Човек? Тој рече: – Не сум.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index