Search form

Јован 18:2

2А тоа место го знаеше и Јуда, кој сакаше да Го предаде, зашто Исус често се собираше таму со учениците Свои.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index