Search form

Јован 18:22

22Кога Он го рече тоа, еден од слугите, кој стоеше близу, Го удри Исуса по образ и рече: – Така ли му одговараш на првосвештеникот?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index