Search form

Јован 18:23

23Исус му одговори: – Ако реков лошо, докажи го лошо то; ако ли, пак, добро, зошто ме биеш?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index