Search form

Јован 18:25

25А Симон Петар стоеше и се грееше. И му рекоа: – Да не си и ти од учениците Негови? Тој се откажа и рече: – Не сум.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index