Search form

Јован 18:26

26Еден од слугите на првосвештеникот, кој беше роднина на оној, кому Петар му го беше отсекол увото, рече: – Не те видов ли и тебе во градината со Него?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index