Search form

Јован 18:28

28Тогаш излезе Пилат пред нив и рече: – За што Го обвинувате Овој Човек?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index